10 січ. 2020

«Зимовий ігроленд» у малят садочка «Ведмежатко»

Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки поліпшують настрій! Взимку сніг – це найголовніше! Можна стільки різноманітних ігор вигадати. І взагалі, зимові забави – це дуже цікава тема.
2 січ. 2020

Новорічна казка в дошкільному закладі "Ведмежатко"

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.
27 груд. 2019

Вітаємо переможців!

Вітаємо творчу групу дошкільного навчального закладу № 55 "Ведмежатко" з перемогою у міському етапі обласного конкурсу патріотичних календарів серед закладів освіти "Знай історію, плекай майбутнє!" Сподіваємось на перемогу в області!
20 груд. 2019

Що робити батькам, аби самооцінка дитини була адекватною

Що таке самооцінка? Це оцінювання людиною самої себе, своїх можливостей, ставлення до себе. І складається таке ставлення, як мозаїка, з безлічі окремих шматочків. Наприклад, як дитина оцінює свою зовнішність? Вона вважає себе гарною, негарною, такою, як усі. Якщо запитати дитину, наскільки вона розумна, то почуєте, як вона оцінює власний інтелектуальний потенціал. Звичайно, така самооцінка – результат порівняння себе зі своїми однолітками, з дорослими, а ще – відбиток ваших оцінок малюка.
19 груд. 2019

День Святого Миколая в садочку «Ведмежатко»

Через поле, через гай йде до діток Миколай. В чарівній торбинці він усім несе гостинці. То ж бринить від щастя край — тут ступає Миколай.
17 груд. 2019

Говорити вміють майже всі, але говорити правильно, лише одиниці!

З метою систематизації знань педагогів щодо формування зв’язного мовлення у дітей дошкільного віку, удосконалення освітнього процесу щодо розвитку мовленнєвої компетенції дошкільників (діалогічної, монологічної), розробки ефективних шляхів подальшої педагогічної діяльності, в закладі дошкільної освіти № 55 «Ведмежатко» відбулась тематична педагогічна рада з проблеми «Розвиток зв’язного мовлення дошкільників: проблеми та шляхи їх вирішення»
25 лист. 2019

Басейн - користь із задоволенням!

Плавання є однією з найбільш дієвих форм фізичного виховання дітей. Під час плавання на організм впливає низка позитивних чинників – це вода, повітря, температура та рухова активність.
22 лист. 2019

"Мандрівка до міста Емоцій"

Атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності навчального закладу. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфкатегорії та педагогічні звання. В рамках атестаці,ї наприкінці листопада, практичний психолог дошкільного навчального закладу № 55 "Ведмежатко" Вероніка Гетманська провела відкритий показ заняття з дітьми старшого віку "Місто емоцій".
20 лист. 2019

"Кожна дитина повинна мати доступ до якісної освіти"

Саме під таким гаслом, в рамках проекту "Залучення громадян у процес прийняття рішень шляхом проведення публічних консультацій", 20 листопада 2019 року в м. Харкові відбулась публічна консультація з проблеми "Якісна і доступна освіта".
6 лист. 2019

Ходить осінь по садах, ходить усміхається!

На початку листопада 2019 р у дошкільний навчальний заклад № 55 «Ведмежатко» завітало довгоочікуване Свято Осені.