Психологічна сторінка

Практичний психолог ДНЗ № 55 "Ведмежатко"

Гетманська Вероніка Володимирівна

спеціаліст І категорії

Стаж роботи - 16 років

Консультаційний  день  - понеділок з 13 - 30 до 17 - 00

Кредо: навчити людину бути щасливою -  неможна , але виховати  його так, щоб він був щасливим – можливо!

А.С. Макаренко

«Дитина - невизнаний геній серед буденно сірих людей» М.Волошин

Доброго дня, шановні колеги та гості моєї сторінки на сайті закладу дошкільної освіти!

Рада вітати на своїй сторінці всіх,  хто зацікавлений у всебічному  і гармонійному розвитку особистості своєї дитини, і тих хто не байдужий до проблем, потреб і особливостей психічного розвитку дошкільнят.

Сторінка адресована практичним психологам і вихователям, фахівцям, що працюють в системі дошкільного виховання, а також батькам дітей дошкільного віку. Тому  завжди готова до спілкування з вами. Залюбки відповім на ваші запитання, пов’язані  з вихованням дошкільнят, психологічним  розвитком дітей.

Мета моєї діяльності:

Здійснення психолого – педагогічного супроводу учасників освітнього процесу на основі цілей і пріоритетних напрямків діяльності дошкільної установи.

Основна функція практичного психолога у закладі дошкільної освіти – створення умов для охорони фізичного і психічного здоров’я дітей, про  їх емоційне благополуччя, розвиток здібностей кожної дитини.

Діяльність практичного психолога йде за наступними напрямками:

• Психологічна діагностика;
  • Корекційно – розвивальна робота;
  • Психологічна просвіта  та  психологічна  профілактика;
  • Психологічне консультування;
  • Психологічна підтримка діяльності ЗДО.

Основне завдання практичного психолога  - зробити життя дитини в дитячому закладі зручною, комфортною, насамперед з точки зору дитячої психіки, спільних та індивідуальних особливостей її розвитку. допомогти вихователю і батькам дитини знайти і пояснити приховані причини деяких дитячих невдач, вчинків та особливостей поведінки.