6 січ. 2022

Різдвяний дарунок для малят!

Мабуть немає жодної людини, яка б не любила отримувати подарунки. А особливо якщо це дитина і якщо цей подаруночок під Різдво!
25 жовт. 2021

Місчник з протипожежної безпеки "Червоний вогник!"

З метою поліпшення якості освітньої діяльності з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі протягом жовтня у закладі дошкільної освіти № 55 "Ведмежатко" проводився місячник з протипожежної безпеки «Червоний вогник!».
17 вер. 2021

"Увага! Діти на дорозі!"

З метою поліпшення якості організації практичної та освітньої роботи в дошкільному закладі з питань охорони та здоров’я дітей, розширення та поглиблення знань про навколишнє середовище, закріплення знань про правила вуличного руху та поведінки на вулиці, в закладі дошкільної освіти №55 "Ведмежатко" традиційно в серпні-вересні проводився місячник дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»
1 вер. 2021

"Перше вересня! Або маленькі пригоди дівчинки Цікавинки!"

Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у закладах дошкільної освіти.
31 серп. 2021

На старті нового 2021/2022 навчального року!

Впровадження БКДО - 2021 як ключовий шлях до якісної дошкільної освіти. Саме під таким гаслом відбулась установча педагогічна рада в закладі дошкільної освіти № 55 "Ведмежатко"!
1 черв. 2021

Геокешинг "У пошуках цікавинок міста Бахмут"

У День дитинства вихованці старшої групи "Квіточка" перетворилися у справжніх геокешерів!
31 трав. 2021

Увага! Діти на дорозі!!!!

з 05.05.21 р. в садочку "Ведмежатко" проходив місячник з ПДР.
21 трав. 2021

День вишиванки в садочку "Ведмежатко"

Вишиванка – символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаємо її знову.
1 трав. 2021

Місячник з пожежної безпеки в ЗДО № 55 "Ведмежатко"

Малята в ігри грали правила пожежної безпеки вивчали!
6 лист. 2020

Калейдоскоп осінніх свят в ЗДО "Ведмежатко"

Нині осінь нас чарує, неповторна, чарівна, різні барви нам дарує і дивує нас вона.