"Мандрівка до міста Емоцій"

22 лист. 2019
Атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності навчального закладу. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфкатегорії та педагогічні звання. В рамках атестаці,ї наприкінці листопада, практичний психолог дошкільного навчального закладу № 55 "Ведмежатко" Вероніка Гетманська провела відкритий показ заняття з дітьми старшого віку "Місто емоцій".

Отримавши  електронного листа від мешканця міста Емоцій Їжачка, з проханням про допомогу, діти групи "Совенятко" разом з практичним психологом вирушили в цікаву подорож, щоб помирити емоції, які зачаклував та посварив злий Чаклун. Протягом заняття малята виконували різноманітні завдання, в ході яких розвивали не тільки емоційну сферу,  а ще  тренували психічні процеси, вчилися розпізнавати емоції за допомогою вправ «Коректурна проба», «Знайди відмінності»,  знаходили методи  і прийоми зниження агресивних реакцій в ході бесіди «Якщо людина сердиться, то…» та вправи «Розвесели злість», а завдяки  вправі  «Вежа радості»   хлопчики та дівчатка обмінялися своїми враженнями від пригод. Наприкінці  заняття Їжакок віддячив дітей солодкими подарунками.