25 бер. 2020

Порада від психолога!

"Вплив засобів масової інформації на психіку дитини"
25 бер. 2020

Як навчитися контролювати свої емоції: поради, які допоможуть тримати себе в руках

Емоції (від лат. emovere — збуджувати, хвилювати) — душевні стани середньої тривалості, що відбивають суб’єктивне оціночне ставлення до подій або можливих ситуацій в житті людини. Кожен з нас періодично переживає різні емоційні стани, будь-то гнів, страх, роздратування, радість, захоплення, смуток або ненависть, адже життєвий шлях немислимий без психологічних навантажень. Вони нам необхідні для того, щоб вижити.
19 бер. 2020

Обережно!!! Коронавірус!!!!

Інформація для батьків!!!
6 бер. 2020

Весняна феєрія в садочку «Ведмежатко»

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу. В дошкільному навчальному закладі № 55 «Ведмежатко» пройшли святкування «8 Березня». Дітки разом із педагогами дитсадочка вітали своїх мам, бабусь та вихователів зі святом весни, зі святом Жінки.
27 лют. 2020

«Тиждень Здоров’я» у малят садочка «Ведмежатко»

«Турбота про здоров’я – найважливіша праця вихователя. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віри в свої сили» Василь Сухомлинський
24 лют. 2020

Тиждень здорового харчування в садочку "Ведмежатко"

Здорове харчування - успішне виховання! Саме під таким гаслом в дошкільному закладі № 55 "Ведмежатко пройшов "Тиждень Здорового харчування". Даний захід був проведений з метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань здорового та раціонального харчування; пропаганди здорового та безпечного харчування серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та знань культури поведінки за столом, поваги до їжі.
17 лют. 2020

«Маленькі таємниці великої економіки!»

Чи потрібно і навіщо дошкільнику економічне виховання? Це питання набуває сьогодні особливої актуальності і вимагає серйозної педагогічної корекції.
5 лют. 2020

«Без сім’ї немає щастя на землі» Батьківські посиденьки в ЗДО № 55 «Ведмежатко»

З метою урізноманітнення форм роботи з родинами вихованців , залучення батьків до співпраці з колективом дошкільного закладу, підвищення уваги до потреб дитини та формування педагогічної свідомості батьків, в закладі дошкільної освіти № 55 «Ведмежатко» відбулись «Батьківські посиденьки».
30 січ. 2020

Семінар - практикум "Економічне виховання дошкільників"

В усьому світі зростає увага до формування соціально активної, життєво компетентної особистості, здатної розумно розпоряджатися наявними ресурсами. Відтак активно актуалізується завдання соціально-економічної освіти, зокрема й фінансової, починаючи саме з дошкілля.
24 січ. 2020

Веселі дамки -2020 на освітньому окрузі № 2!

З метою розширення системи варіативної складової освіти в закладах дошкільної освіти, формування шашково-ігрової компетенції дошкільників, сприяння їх інтелектуальному розвитку, пошуку та підтримки талановитих вихованців, створення умов для самореалізації особистості, 24 січня 2020 року на базі закладу дошкільної освіти №55 «Ведмежатко» відбувся відбірковий шашковий турнір серед вихованців закладів дошкільної освіти округу №2. Позмагатися в турнірі зібралися 18 дошкільник з ДНЗ №№16, 27, 39, 40, 47, 49, 54, 55.