Басейн - користь із задоволенням!

25 лист. 2019
Плавання є однією з найбільш дієвих форм фізичного виховання дітей. Під час плавання на організм впливає низка позитивних чинників – це вода, повітря, температура та рухова активність.

В дошкільному навчальному закладі № 55 "Ведмежатко" вже стало традицією один раз на тиждень проводити заняття плаванням зі старшими дошкільниками на базі міського басейну "Дельфін". Щочетверга хлопчики й дівчатка садочка "Ведмежатко" разом із інструктором з фізичної культури Олександром Чмирьовим радо поспішають до міського  басейну для того щоб навчитися плавати та отримати цілющу користь. Адже, регулярні заняття плаванням забезпечують загальнозміцнювальну дію на організм дітей, формують корисну навичку – вміння вільно рухатися у воді. Вони поліпшують фізичний розвиток у 93,5% дітей, зокрема сприяють формуванню правильної постави, запобігають розвитку плоскостопості, збільшують життєву ємність легень та сприяють розвитку силових характеристик м’язів тулуба. Окрім того, під час плавання відбувається процес очищення шкіри, полегшується її дихання; активується робота внутрішніх органів і тренуються фізіологічні системи організму.

Після відвідування басейну малята повертаються неймовірно щасливими від того, що мають можливість серед холодної пори року потішитись та поплескатись у воді!