Ходить осінь по садах, ходить усміхається!

6 лист. 2019
На початку листопада 2019 р у дошкільний навчальний заклад № 55 «Ведмежатко» завітало довгоочікуване Свято Осені.

Зазвичай, осінні свята це один з складних етапів у житті дитсадка, що вимагає певних зусиль, як від дітей так і від педагогів, бо це перший відкритий захід після адаптації, після літнього відпочинку. А щє, осінні свята - це веселі, яскраві, особливі свята для дітей. Адже, саме завдяки цим святам діти дякують матінці природі та Богу за врожай, за щедрі дари, які приносить осінь людям.
       Всі групи дошкільного навчального закладу підготували цікаві святкові дійства та яскраві виступи.  Ігри, запальні таночки та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для дорослих глядачів, а своїм рідним малята подарували незабутні враження.
      Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.