День Святого Миколая в садочку «Ведмежатко»

19 груд. 2019
Через поле, через гай йде до діток Миколай. В чарівній торбинці він усім несе гостинці. То ж бринить від щастя край — тут ступає Миколай.

День Святого Миколая малеча завжди чекає з особливим нетерпінням, бо це означає, що слухняні дітки обов’язково отримають солодощі та подарунки. Ось і цього разу мрії дітлахів – вихованців дошкільного навчального закладу № 55 «Ведмежатко» здійснилися, адже 19 грудня до них завітав Святий Миколай з подарунками.
        До цього дня батьки та вихователі прикрасили святково групи, тож на малят чекала в садочку справжня казка - сюрприз: сніжинки, гірлянди, різнокольорові кульки, прикрашені новорічні красуні – ялинки та різноманітні смаколики. Також в цей день працювали майстерні Св. Миколая де вихованці груп виготовляли новорічні прикраси, а сам Миколай в цей час прикрашав для дітей головну ялинку на території закладу.
      Чудовий та веселий настрій отримали діти від свята. Тож цілий день у садочку пройшов весело та радісно. Всі з нетерпінням очікують на новорічні свята біля ялинки!