Ми раді Вас вітати на сторінках сайту

закладу дошкільної освіти (ясел - садка)

комбінованого типу № 55"Ведмежатко"

Бахмутської міської ради Донецької області!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
    З 1 вересня 2023 року заклад дошкільної освіти розпочинає сімейну форму виховання з елементами дистанційної освіти!
   Щовівторка та щочетверга вихователі ЗДО виходять  на онлайн зустрічі з дітьми в зручний час, який оговорено з батьками, всі інші дні працюємо в офлайн режимі. Надаються завдання, посилання на відеоролики тощо.
   Не забувайте про безпеку. Під час тривог всі діти мають перебувати у сховищах.
   Нагадуємо, що на сайті Міністерства освіти і науки України розміщено необхідні рекомендації.

1.Інформаційний матеріал«Абетка безпеки», що розроблений ДСНС, з можливістю встановлення мобільного додатку «Абетка безпеки» на смартфон через Play  Маркет.

2.Для укриття населення Києва від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту. Фонд включає сховища цивільного захисту, підземний простір метрополітену, підвальні приміщення житлових будинків, підземні паркінги та інші споруди підземного простору, які можуть бути тимчасово використані для укриття населення. Керівники організацій та власники вищезгаданих споруд за необхідності забезпечать вільний доступ для укриття. Для зручності інформування населення Київська міська державна адміністрація оновила мапу, де вказані адресні місця укриттів у підземному просторі".

3.За посиланням"Рекомендований вміст тривожної валізи”.

4.За посиланням"Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни», що розроблена Міністерством культури та інформаційної політики".

5.Дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз склала посібник«Ми готові. Про дітей». Як говорити про загрози з найменшими членами родини і як навчити їх діяти різних ситуаціях, як то природні катаклізми чи війна. У своїх рекомендаціях Ройз спиралась на матеріали Служби тилу Ізраїлю. Вона пропонує закріплювати знання у форматі ігор у супергероїв.

6. У вільному доступі розміщено  цікаві  матеріали:

-рубрика:«Сучасне дошкілляпід крилами захисту»;

-платформа розвитку дошкільнят «НУМО»;

-поради від експертів ЮНІСЕФ«Як підтримати дітей у стресових ситуаціях»;

-інформаційний комікс для дітей «Поради від захисника України»;

рестоматіядля дітей дошкільного віку «Моя країна – Україна» з національно-патріотичного виховання.

Як подбати про дитину, якщо ви знаходитеся з нею в укритті https://www.youtube.com/watch?v=VpJXr3UXCvo&list=PLFVSJgZgf7h8rXg9TTyevxZkdfxAQXodS&index=2

18 січ. 2024
18 січня - Всесвітній День сніговика☃️☃️☃️!
Цікаво, весело, а головне продуктивно в закладі дошкільної освіти №55 «Ведмежатко», пройшов День сніговика
12 січ. 2024
#дистанційне_навчання_2023_2024
Психологічні хвилинки в дії!!!!
11 січ. 2024
#дистанційне_навчання_2023_2024
Щороку 11 січня у світі святкують чудове свято — Міжнародний день “Дякую”. Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття.