"Перше вересня! Або маленькі пригоди дівчинки Цікавинки!"

1 вер. 2021
Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у закладах дошкільної освіти.

1 Вересня – світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – все прикрашено. А щоб День знань у садочку був цікавий для вихованців, до нього заздалегідь готувалися і вихователі, і діти, і батьки. Цього святкового дня для дошкільників  було підготовлене цікаве святкове дійство "1 Вересня в садочку, або маленькі пригоди дівчинки-Цікавинки." Малята співали, грали танцювали та фотографувались на згадку біля влаштованої фото-зони!
Свято є свято, і головне що на ньому було радісно і цікаво.