"Увага! Діти на дорозі!"

17 вер. 2021
З метою поліпшення якості організації практичної та освітньої роботи в дошкільному закладі з питань охорони та здоров’я дітей, розширення та поглиблення знань про навколишнє середовище, закріплення знань про правила вуличного руху та поведінки на вулиці, в закладі дошкільної освіти №55 "Ведмежатко" традиційно в серпні-вересні проводився місячник дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

Упродовж місяця вихователі навчали дітей орієнтуватися в правилах дорожнього руху, продовжували знайомити зі світлофором. підводили до розуміння того, до яких трагічних наслідків може призвести порушення правил дорожнього руху, проводилися бесіди, екскурсії, пішохідні переходи за межі дошкільної установи, за допомогою яких збагачувались уявлення про довкілля, обговорювались небезпечні ситуації, поглиблювалися знання про транспорт, вулицю, її будову,  дорожній рух та дорожню абетку.