Місчник з протипожежної безпеки "Червоний вогник!"

25 жовт. 2021
З метою поліпшення якості освітньої діяльності з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі протягом жовтня у закладі дошкільної освіти № 55 "Ведмежатко" проводився місячник з протипожежної безпеки «Червоний вогник!».

У рамках місячника в дошкільній установі було організовано проведення серії тематичних занять, бесід, художньо – продуктивної діяльності, рухливих, дидактичних та творчих ігор, розваг, інсценізації та театральні міні-вистави з означеного напрямку. Педагогічні працівники здійснювали заходи інформаційно-роз’яснювальної спрямованості щодо засвоєння дошкільнятами правил  протипожежної безпеки як однієї з найважливіших складових безпеки життєдіяльності дітей.
           Усі заходи, проведені упродовж місяця, сприяли усвідомленню значення пожежної безпеки, допомогли дітям та їх батькам, а також усім працівникам ЗДО узагальнити свої знання про правила поводження в умовах надзвичайної ситуації, про запобіжні заходи щодо попередження виникнення пожежі, дбайливого ставлення до власного здоров'я.