LEGO - цеглинки для радості та розвитку кожної дитинки!

20 січ. 2022
Формування предметно-практичної, технологічної, пізнавальної, логіко-математичної та дослідницької компетенції дошкільників є досить складним завданням. Адже обсяг знань, які мають засвоїти діти, – значний. І просто вимагати від них запам’ятовувати й повторювати певні речі – спосіб не дієвий і не приносить задоволення ні самим дошкільникам, ні педагогам.

Досягти бажаного результату й викликати в дошкільників позитивні емоції, бажання працювати, експериментувати і досліджувати дає змогу використання в ігровій діяльності дітей різноманітних комплексів і матеріалів для логіко-математичного розвитку, зокрема набори  LEGO. Чим залюбки і займаються дошкільники середньої групи "Совенятко" разом зі своїм вихователем Вірою Федоровською!