Пізнавальне дозвілля малят садочка «Ведмежатко»

9 квіт. 2020
Поки в Україні запровадили карантин і діти залишилися вдома з батьками, важливо зрозуміти, чим можна зайняти дитя, щоб усім було комфортно, адже для маленьких дітей справжнє випробування висидіти вдома цілий день.

Педагоги дошкільного навчального закладу № 55 «Ведмежатко» знають як допомогти своїм  вихованцям весело, цікаво і головне корисно провести цей, доволі, затяжний час без свого рідного садочка.  Малята залюбки малюють, рахують, читають пізнають навколишній світ, займаються фізичними вправами, танцюють та конструюють разом зі своїми батьками, завдяки пізнавальним та змістовним завданням та порадам від своїх вихователів.